Schedule & Results (Mississauga Girls Hockey League)
PROUD
MEMBER
OWHA Website
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
About Us
About Us
About the MGHL & Guiding Principles
Code of Conduct
Executive & Staff
MGHL COVID-19 Policy
Policies, Bylaws and Constitution
Contact Us
Volunteer
Newsletter
EPP Program
About
Junior Hurricanes
U18AA Hurricanes
U18AA Hurricanes
Roster
Coaching Staff
Schedule & Results
News
U15AA Hurricanes
U15AA Hurricanes
Roster
Coaching Staff
Schedule & Results
News
Development
Hurricanes Development Program
MGHL Development Staff
Player Development
Coach Development
Coaches Corner
Games Centre
Organization Calendar
Schedule & Results
House League
Rep League
2023-24 Coaches
2024-25 Coaches
About Rep Hockey
About Rep Hockey
Coaching Plans
House League to Rep FAQ
Rep Coach Application Process
Apparel & Equipment
Permission to Skate & Releases
Trainer Resources
Trainer Resources
Concussion Awareness
Warm Up | Cool Down Videos
Registration
2023-2024 Registration
Hurricanes Assist Program
Tournament
Winter Classic & AA Showcase
Register
Classic: November 23-26, 2023
AA Showcase: January 11-14, 2024
Schedules & Standings
Classic: November 23-26, 2023
AA Showcase: January 11-14, 2024
News & Updates
MGHL Sponsors
MGHL Sponsors
Sponsor the MGHL
Officiating Room
Officiating Room
Referee Clinic
Female Officials
ALI BERES MGHL Referee attending to High Performance Camp
TARA BERNARD-RAE MGHL Player to Referee Attending High Performance Camp
Referee
Timekeeper
Home
Schedule & Results
Sitemap
Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
1121 Games
All Scheduled Games
1121 Games
Unreported Games
139 Games
×
Filter By Opponent
All Opponents
968 games
All Opponents
968 games
Ancaster Avalanche
25 games
Armstrong Arrows U19 AA
1 game
Armstrong Arrows U19AA
1 game
Ayr Rockets
2 games
Barrie Sharks
17 games
Belle Tire
2 games
Belmont Blazers
3 games
Biggby Coffee
1 game
Blue Water Hawks
1 game
Bluewater Hawks
1 game
Bluewater
1 game
Brampton Canadettes - Navy
23 games
Brampton Canadettes - White
7 games
Brampton Canadettes
22 games
Brampton U18A
1 game
Brantford Ice Cats
27 games
British Columbia Pacific Coast Amateur Hockey Association
1 game
Buffalo Bisons
5 games
Buffalo Regals
1 game
Burlington Barracudas
67 games
Burlington
2 games
Caledon Burgundy
6 games
Caledon Coyotes
5 games
Caledon
1 game
Cambridge Roadrunners
8 games
Castleview Lady Sabrecats
1 game
Central York Panthers
13 games
Charles River Blazers
1 game
Chatham-Kent Crush
2 games
Chicago Bruins
1 game
Clarington Flames
9 games
Cold Creek Comets
1 game
Collingwood Lightning
1 game
CT Jr Rangers
1 game
Detroit Little Caesars
1 game
Durham West Lighting
9 games
Etobicoke Dolphins - Purple
14 games
Etobicoke Dolphins - Red
14 games
Etobicoke Dolphins
67 games
Fairbanks
1 game
Farmington Hills Little Caesars
1 game
Flamborough Falcons
26 games
Glenview Starts
1 game
Gloucester-Cumberland Stars #2477
1 game
Gloucester-Cumberland Stars
3 games
Grand River Mustangs
3 games
Grand River
1 game
Guelph Gryphons
6 games
Haldimand Rivercats
6 games
Hamilton Hawks
16 games
Huron Heat
2 games
Kanata Rangers
5 games
Kemptville Thunder
1 game
Kincardine Kinucks
2 games
Kitchener Lady Rangers
4 games
Lakeshore Lightning
2 games
Lambton Attack
1 game
Leaside Wildcats #3758
1 game
Leaside Wildcats
2 games
Lindsay Lynx
1 game
London Devilettes
6 games
Markham-Stouffville Stars
13 games
Milwaukee
1 game
Mississauga (Summers)
1 game
Mississauga Hurricanes (Buzziol)
1 game
Mississauga Hurricanes (MacIntosh/Sommerville)
1 game
Mississauga Hurricanes
5 games
Mooretown Lady Flags
2 games
Nashville Jr Predators
1 game
Nepean Wildcats
1 game
Nepean
1 game
New Tecumseth IceCats
5 games
Niagara Rapids
12 games
Norfolk HERicanes
6 games
North Bay Junior lakers
4 games
North Durham Blades
1 game
North Halton Twisters
41 games
North Simcoe Capitals
4 games
North York BB
1 game
North York Storm
36 games
North York U18BB
1 game
Nothern Michigan K-Stars
1 game
Oakville Hornets
96 games
Ohio Blue Jackets
1 game
Okanagan Hockey Academy Black
1 game
Orangeville Tigers - Green
7 games
Orangeville Tigers - Grey
12 games
Orangeville Tigers - Orange
15 games
Orangeville Tigers #3147
1 game
Orangeville Tigers
12 games
Orillia Hawks
2 games
Oshawa Lady Generals
1 game
Ottawa Ice
1 game
Peterborough Ice cats
1 game
Peterborough Ice Kats
1 game
Philadelphia Flyers
1 game
Philadelphia Little Flyers
1 game
Pittsburgh Penguins Elite
1 game
Sarnia Lady Sting
1 game
Saugeen Maitland Lightning
1 game
Saugeen-Maitland Lightning
1 game
Sault Ste. Marie Greyhounds
1 game
Scarborough Sharks
11 games
Smith Falls Cubs
1 game
Southpoint Stars
3 games
St Thomas panthers
1 game
St. Catharines Brock Jr. Badgers
44 games
St. Catharines
1 game
St. Thomas Panthers
2 games
Stoney Creek Sabres # 3416
1 game
Stoney Creek Sabres
35 games
Stoney Creek
1 game
Stratford Aces
2 games
Sudbury Lady Wolves
7 games
TBA
12 games
Team Japan
1 game
The Winchendon School
1 game
Thunder Bay Queens
1 game
Toronto Leaside Wildcats
46 games
Toronto Leaside
22 games
Waterloo Ravens
8 games
Wheatfield Blades
1 game
Whitby Wolves
6 games
Wilmot Wolverines
1 game
Windy City Storm
1 game
Woodstock Wildcats
3 games
Woolwich Wild
1 game
×
Filter By Venue
All Venues
1121 games
All Venues
1121 games
Home Venues
Albert McCormick Community Centre
3 games
Alder Street Community Centre
20 games
Argyle Arena
2 games
Atlas Tube Centre (Belle River)
1 game
Atlas Tube Centre
3 games
Baierl Ice Complex World Rink
1 game
Brant Sports Complex
3 games
Burford Community Centre
1 game
Canada Summit Centre
2 games
Canlan Sports Etobicoke
4 games
Canlan Sports Scarborough
3 games
Canlan Sports York
26 games
Carlisle CC Pad 1 3:30
1 game
Centennial Park Arena
30 games
Century Gardens Rink 1
14 games
Chic Murray Arena 1
6 games
Clarkson Arena
2 games
Clippers Sports Complex
4 games
Erin Mills Twin Arena Rink 1
5 games
Erin Mills Twin Arena Rink 2
2 games
Essex Centre Sports Complex
1 game
Ford Performance Centre Pad 4
12 games
Ford Performance Centre
14 games
Fort Erie Leisureplex (Fort Erie)
4 games
Fort Erie Leisureplex
2 games
Frozen Pnda Arena
1 game
Frozen Pond Arena
1 game
Gale Centre Arena
22 games
Gateway Ice Centre
19 games
Glen Abbey Community Centre
3 games
Harry Howell Twin Pad Arena 1
13 games
Huron Park Community Centre
1 game
Iceland 1
88 games
Iceland 2
187 games
Iceland 3
72 games
Iceland 4
135 games
Joshua's Creek Arenas
11 games
Lake of Bays Community Centre
2 games
Leaside Memorial Arena Rink A
10 games
Lions Park Arena
3 games
Meadowvale 1
2 games
Meadowvale 2
1 game
Meadowvale 3
6 games
Meadowvale 4
9 games
Milton Sports Centre
1 game
Mississauga Valley Community Centre
16 games
Mohawk 4 Ice Centre
3 games
Mold-Masters SportsPlex
14 games
Niagara Gale Centre
3 games
Palm Beach Ice Works
5 games
Palmer Imaging Arena
1 game
Paramount Fine Foods
3 games
Paramount Rink 2
4 games
Paramount Rink 3
2 games
Paramount Rink 4
2 games
RIM Park
4 games
Robert Morris University Island Sports Center Stadium Rink
1 game
Sherwood Community Centre
6 games
Sixteen Mile Sports Complex
11 games
Stouffville Arena
2 games
Stouffville Clippers Sports Complex Rink 2
8 games
Taylor Sportsplex
1 game
TBD
58 games
Tomken Arena 1
5 games
Tomken Arena 2
3 games
Tony Rose Memorial Sports Centre
3 games
Victoria Road Recreation Centre
3 games
Away Venues
Acton Arena and Community Center
3 games
Ajax Community Centre
2 games
Angela James Arena 1
2 games
Appleby Ice Centre
9 games
Beverly Arena
1 game
Bradford Leisure Centre
1 game
Brantford & District Civic Centre Rink 1
1 game
Buffalo Riverworks
3 games
CAA Centre
1 game
Caledon East Community Complex
4 games
Canlan Sports Oakville
4 games
Cassie Cambell Arena
1 game
Central Recreation Centre
9 games
Century Gardens Recreation Centre
19 games
Chestnut Hill Recreation Centre O'Brien Rink
1 game
Chippawa Willoughby Memorial Arena 1
1 game
Classic Rink
1 game
Darlington Sports Centre
4 games
Don Mills Civitan Arena
1 game
Earnscliffe Recreation Centre
1 game
East Bayfield Community Centre Green Rink
7 games
Ford Performance Centre (Etobicoke) 1
1 game
Haldimand County Caledonia Centre
3 games
Herbert Carnegie Centennial Centre
1 game
Hespeler Arena
1 game
Hespeler Memorial Arena
2 games
Inch Park Arena and Outdoor Pool
7 games
Joshua Creek
16 games
Kennedy Ice Arena - Feldman
1 game
Kennedy Ice Arena
1 game
Kitchener Memorial Auditorium
1 game
Mainway Recreation Centre
9 games
Malvern Arena
5 games
Market Street Arena
1 game
Markham Centennial Arena
1 game
Markham Centennial Community Centre
2 games
Morgan Firestone Arena
9 games
North Buffalo Ice Rink
2 games
Oriole Community Centre
1 game
RINX
3 games
River Oaks Community Centre A
7 games
River Oaks Community Centre B
3 games
Sample Away Venue 1
2 games
Scotiabank Pond
3 games
Seymour-Hannah Sports & Entertainment Centre
13 games
Shady Side Academy
2 games
Spring Valley Arena
4 games
Stouffville Clippers Sports Complex (Stouffville)
1 game
Talbot Gardens 1
1 game
Ted Reeve Community Arena
1 game
Thomas A. Lannan Sports Complex (Vale)
1 game
Tottenham Community Centre
1 game
Trafalgar Park Community Centre
2 games
University of Guelph - Gryphon Centre Arena
2 games
UPMC Lemieux Sports Complex FedEx Rink 1
2 games
Vale Health and Welness Centre
1 game
Victoria Village Arena 1
1 game
Walkers Sports and Abilities Centre
5 games
Waterloo Memorial Recreation Complex
1 game
Wayne Gretzky Sports Centre
10 games
West End Community Centre
1 game
Western Fair Sport Centre
1 game
Yack Arena
2 games
×
View Cancellations
×
2023-2024
Current Season
2023-2024
Other Seasons
2022-2023
2021-2022
×
Apr 2023
1 game
May 2023
2 games
Aug 2023
1 game
Sep 2023
16 tournaments
138 games
Oct 2023
13 tournaments
169 games
Nov 2023
16 tournaments
178 games
Dec 2023
4 tournaments
150 games
Jan 2024
9 tournaments
185 games
Feb 2024
10 tournaments
170 games
Mar 2024
10 tournaments
126 games
Apr 2024
1 tournament
1 game
March 2024
More Details
Mar 01-Mar 03
Tournament
REP • U9B - Khan 5851
Oshawa Lady Generals Winter Classic
Oshawa, ON
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
6:30 PM
Home Playoff Game
REP • U13B - Bozicevic 5859
vs Flamborough Falcons
Iceland 2
1-1
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:45 PM
Away Playoff Game
REP • U11A - Chlebowski 5853
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Ice Centre
2-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:30 PM
Home Playoff Game
REP • U18A - Buzziol 5886
vs Brantford Ice Cats
Iceland 2
Game Details
Venue Info
Fri 01
9:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18B - Clyne 5884
@ Burlington Barracudas
Mainway Recreation Centre
0-2
L
Game Details
Venue Info
Fri 01
9:30 PM
Home Playoff Game
REP • U18A - Macintosh/Sommerville 5879
vs North York Storm
Meadowvale 3
2-1
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:00 AM
Home Playoff Game
U11 House League • U11 - Team White
vs Orangeville Tigers - Green
Iceland 2
0-5
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:30 AM
Away Playoff Game
REP • U13AA - Locicero 5855
@ Oakville Hornets
Joshua Creek
1-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:30 PM
Home Playoff Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
vs Oakville Hornets
1
Iceland 4
1-0
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:15 PM
Home Exhibition
REP • U9A - Bartucci 5800
vs Burlington Barracudas
Iceland 3
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:15 PM
Home Playoff Game
REP • U13B - Bozicevic 5859
vs Oakville Hornets
Iceland 3
0-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18B - Clyne 5884
@ Toronto Leaside Wildcats
TBD
1-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:15 PM
Local Playoff Game
REP
U18A - Summers 5881
@ U18A - Buzziol 5886
2
Iceland 1
2-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:15 PM
Home Game
REP • U11A - Chlebowski 5853
vs Oakville Hornets
Iceland 3
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
6:00 PM
Away Playoff Game
U13 House League • U13 - Team Red
@ Etobicoke Dolphins - Red
Centennial Park Arena
3-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
6:15 PM
Home Playoff Game
REP • U11B - Wilson 5854
vs Etobicoke Dolphins
Iceland 3
1-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:00 PM
Away Playoff Game
U13 House League • U13 - Team Gold
@ Etobicoke Dolphins - Purple
Centennial Park Arena
4-1
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:15 PM
Home Playoff Game
REP • U22A - Willett 5876
vs Durham West Lighting
Iceland 3
1-3
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:30 PM
Away Playoff Game
U15 House League • U15 - Team Red
@ Orangeville Tigers - Grey
Alder Street Community Centre
1-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
8:30 AM
Local Playoff Game
U11 House League
U11 - Team Blue
@ U11 - Team White
Iceland 2
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
9:30 AM
Home Playoff Game
U11 House League • U11 - Team Black
vs Orangeville Tigers - Orange
Iceland 2
0-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:00 AM
Away Playoff Game
REP • U11B - Wilson 5854
@ Burlington Barracudas
Central Recreation Centre
4-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:30 AM
Local Playoff Game
U13 House League
U13 - Team Red
@ U13 - Team Navy
Iceland 2
5-4
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:45 AM
Local Playoff Game
U13 House League
U13 - Team Gold
@ U13 - Team White
Iceland 2
4-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13B - Bozicevic 5859
@ Flamborough Falcons
Harry Howell Twin Pad Arena 1
1-1
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:30 PM
Home Playoff Game
REP • U13A - Dalzell 5861
vs Burlington Barracudas
Iceland 2
0-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:45 PM
Away Playoff Game
REP • U15BB - Candeloro 5868
@ Toronto Leaside
TBD
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:30 PM
Home Playoff Game
REP • U13BB - Ferguson 5858
vs Oakville Hornets
Iceland 2
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:45 PM
Away Playoff Game
REP • U11A - Chlebowski 5853
@ Etobicoke Dolphins
Ford Performance Centre
2-3
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Home Playoff Game
REP • U13AA - Locicero 5855
vs Burlington Barracudas
Iceland 4
5-3
L
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:30 PM
Home Playoff Game
REP • U18B - Clyne 5884
vs Oakville Hornets
Iceland 2
3-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18A - Summers 5881
@ Oakville Hornets
3
Joshua's Creek Arenas
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:30 PM
Home Playoff Game
REP • U18A - Buzziol 5886
vs Mississauga Hurricanes
Iceland 2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:30 PM
Local Playoff Game
REP
U18A - Buzziol 5886
@ U18A - Macintosh/Sommerville 5879
Iceland 3
1-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:30 PM
Local Playoff Game
U18/22 House League
U18/22 - Team Gold
@ U18/22 - Team Navy
Iceland 4
0-6
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:00 PM
Local Playoff Game
U18/22 House League
U18/22 - Team Red
@ U18/22 - Team White
Iceland 4
0-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:15 PM
Away Playoff Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
@ Niagara Rapids
4
Gale Centre Arena
3-0
W
Game Details
Venue Info
Mon 04
4:30 PM
Home Playoff Game
REP • U18A - Macintosh/Sommerville 5879
vs Etobicoke Dolphins
Mississauga Valley Community Centre
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:00 PM
Home Playoff Game
REP • U13B - Bozicevic 5859
vs Ancaster Avalanche
Iceland 2
2-0
L
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:15 PM
Local Playoff Game
U15 House League
U15 - Team Navy
@ U15 - Team Red
Iceland 1
5-1
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:15 PM
Home Playoff Game
REP • U11B - Wilson 5854
vs Toronto Leaside Wildcats
Iceland 3
3-2
L
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:30 PM
Local Playoff Game
U13 House League
U13 - Team Navy
@ U13 - Team White
Iceland 4
0-6
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:00 PM
Local Playoff Game
U15 House League
U15 - Team Gold
@ U15 - Team White
Iceland 2
2-0
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:15 PM
Home Playoff Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
vs Hamilton Hawks
5
Iceland 1
0-1
W
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:45 PM
Local Playoff Game
U13 House League
U13 - Team Gold
@ U13 - Team Red
Iceland 4
2-1
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:00 PM
Local Playoff Game
U18/22 House League
U18/22 - Team Red
@ U18/22 - Team Gold
Iceland 2
1-2
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13A - Dalzell 5861
@ Ancaster Avalanche
Spring Valley Arena
1-1
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:15 PM
Home Playoff Game
REP • U13BB - Ferguson 5858
vs Orangeville Tigers
Iceland 3
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
9:00 PM
Local Playoff Game
U18/22 House League
U18/22 - Team White
@ U18/22 - Team Navy
Iceland 4
1-0
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:30 PM
Home Playoff Game
REP • U13AA - Locicero 5855
vs Stoney Creek Sabres
Mississauga Valley Community Centre
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:45 PM
Home Playoff Game
REP • U18AA - Marnoch 5880
vs Ancaster Avalanche
Iceland 1
1-1
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13BB - Ferguson 5858
@ Orangeville Tigers
Alder Street Community Centre
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 06
6:00 PM
Home Playoff Game
REP • U13BB - Ferguson 5858
vs Burlington Barracudas
Iceland 2
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18B - Clyne 5884
@ North York Storm
TBD
1-1
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:45 PM
Away Playoff Game
REP • U18A - Macintosh/Sommerville 5879
@ Etobicoke Dolphins
Ford Performance Centre
Game Details
Venue Info
Wed 06
9:00 PM
Local Playoff Game
REP
U18A - Buzziol 5886
@ U18A - Summers 5881
Mississauga Valley Community Centre
1-1
Game Details
Venue Info
Thu 07
6:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13B - Bozicevic 5859
@ Burlington Barracudas
Appleby Ice Centre
3-2
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
6:45 PM
Away Playoff Game
REP • U11B - Wilson 5854
@ Toronto Leaside Wildcats
TBD
1-0
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18A - Buzziol 5886
@ Flamborough Falcons
Harry Howell Twin Pad Arena 1
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Away Playoff Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
@ Hamilton Hawks
6
Inch Park Arena and Outdoor Pool
1-3
L
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:45 PM
Home Playoff Game
REP • U18B - Clyne 5884
vs Etobicoke Dolphins
Erin Mills Twin Arena Rink 1
0-3
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18A - Macintosh/Sommerville 5879
@ North York Storm
Herbert Carnegie Centennial Centre
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:00 PM
Home Playoff Game
REP • U15BB - Candeloro 5868
vs Markham-Stouffville Stars
Huron Park Community Centre
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:00 PM
Home Playoff Game
REP • U11A - Chlebowski 5853
vs Stoney Creek Sabres
Tomken Arena 1
4-1
L
Game Details
Venue Info
Thu 07
9:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18AA - Marnoch 5880
@ Ancaster Avalanche
Morgan Firestone Arena
1-1
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:30 PM
Home Playoff Game
REP • U11B - Wilson 5854
vs Oakville Hornets
Iceland 2
1-2
W
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:15 PM
Home Playoff Game
REP • U13B - Bozicevic 5859
vs Brantford Ice Cats
Erin Mills Twin Arena Rink 2
1-1
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:15 PM
Home Playoff Game
REP • U15BB - Candeloro 5868
vs Toronto Leaside
Iceland 3
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:45 PM
Away Playoff Game
REP • U13BB - Ferguson 5858
@ Central York Panthers
Sample Away Venue 1
Game Details
Venue Info
Fri 08
8:15 PM
Home Playoff Game
REP • U18AA - Marnoch 5880
vs Niagara Rapids
Erin Mills Twin Arena Rink 2
0-3
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:00 AM
Local Playoff Game
U11 House League
U11 - Team White
@ U11 - Team Black
Iceland 2
3-5
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:30 AM
Away Playoff Game
REP • U11B - Wilson 5854
@ Oakville Hornets
Joshua Creek
2-3
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13AA - Locicero 5855
@ Burlington Barracudas
Appleby Ice Centre
1-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:30 PM
Away Exhibition
REP • U9B - Khan 5851
@ Barrie Sharks
East Bayfield Community Centre Green Rink
2-7
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:30 PM
Away Playoff Game
REP • U18A - Buzziol 5886
@ Oakville Hornets
Joshua Creek
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13BB - Ferguson 5858
@ Oakville Hornets
River Oaks Community Centre B
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:00 PM
Away Playoff Game
REP • U13BB - Ferguson 5858
@ Oakville Hornets
River Oaks Community Centre B
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:15 PM
Home Playoff Game
REP • U18A - Summers 5881
vs Burlington Barracudas
4
Tomken Arena 1
1-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:30 PM
Away Playoff Game
REP • U15BB - Candeloro 5868
@ Burlington Barracudas
Appleby Ice Centre
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18AA - Marnoch 5880
@ Oakville Hornets
Joshua Creek
0-1
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:00 PM
Away Playoff Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
@ Oakville Hornets
2
River Oaks Community Centre A
2-0
W
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
7:15 PM
Home Playoff Game
REP • U13A - Dalzell 5861
vs St. Catharines Brock Jr. Badgers
Iceland 1
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
10:00 AM
Home Playoff Game
U15 House League • U15 - Team White
vs Orangeville Tigers - Grey
Iceland 2
1-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
10:30 AM
Away Playoff Game
REP • U15BB - Candeloro 5868
@ Markham-Stouffville Stars
Stouffville Clippers Sports Complex Rink 2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:00 AM
Local Playoff Game
U15 House League
U15 - Team Navy
@ U15 - Team Gold
Iceland 2
3-0
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:30 AM
Away Playoff Game
REP • U13B - Bozicevic 5859
@ Brantford Ice Cats
Wayne Gretzky Sports Centre
1-1
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
3:30 PM
Home Playoff Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
vs Oakville Hornets
3
Iceland 2
1-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:00 PM
Away Playoff Game
U11 House League • U11 - Team White
@ Brampton Canadettes - Navy
Century Gardens Recreation Centre
10-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
5:00 PM
Away Playoff Game
U15 House League • U15 - Team Gold
@ Brampton Canadettes - Navy
Century Gardens Recreation Centre
1-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
5:15 PM
Away Playoff Game
REP • U18AA - Marnoch 5880
@ Niagara Rapids
Gale Centre Arena
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
6:30 PM
Away Playoff Game
REP • U22A - Willett 5876
@ Clarington Flames
Darlington Sports Centre
0-2
L
Game Details
Venue Info
Sat 16
2:00 PM
Away Playoff Game
REP • U11B - Wilson 5854
@ Kincardine Kinucks
TBD
1-3
L
Game Details
Venue Info
Sat 16
4:00 PM
Home Playoff Game
REP • U22A - Willett 5876
vs Clarington Flames
Mississauga Valley Community Centre
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 17
10:30 AM
Home Playoff Game
U11 House League • U11 - Team Black
vs Orangeville Tigers - Green
Paramount Rink 2
0-7
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
11:30 AM
Home Playoff Game
U11 House League • U11 - Team Blue
vs Caledon Burgundy
Paramount Rink 2
0-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
12:30 PM
Local Playoff Game
U15 House League
U15 - Team White
@ U15 - Team Red
Paramount Rink 2
5-0
Game Details
Venue Info
Sun 17
2:30 PM
Home Exhibition
REP • U9B - Khan 5851
vs Toronto Leaside Wildcats
Paramount Rink 2
Game Details
Venue Info
Sun 17
2:30 PM
Away Exhibition
REP • U13AA - Locicero 5855
@ Barrie Sharks
TBD
4-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:30 PM
Home Playoff Game
REP • U11B - Wilson 5854
vs Kincardine Kinucks
Tomken Arena 1
3-0
L
Game Details
Venue Info
Sun 17
4:00 PM
Away Playoff Game
U11 House League • U11 - Team Blue
@ Orangeville Tigers - Green
Alder Street Community Centre
4-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
5:00 PM
Away Playoff Game
U15 House League • U15 - Team Red
@ Brampton Canadettes - Navy
Century Gardens Recreation Centre
3-3
Game Details
Venue Info
Sun 17
6:00 PM
Away Playoff Game
U11 House League • U11 - Team Black
@ Orangeville Tigers - Grey
Alder Street Community Centre
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 17
7:00 PM
Away Playoff Game
U15 House League • U15 - Team Navy
@ Orangeville Tigers - Grey
Alder Street Community Centre
5-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 17
9:00 PM
Away Playoff Game
REP • U22A - Willett 5876
@ North York Storm
Tomken Arena 1
4-2
W
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:45 PM
Home Playoff Game
U15 House League • U15 - Team Navy
vs Brampton Canadettes - Navy
Meadowvale 4
0-1
W
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:30 PM
Home Exhibition
REP • U13AA - Locicero 5855
vs Oakville Hornets
Mississauga Valley Community Centre
Game Details
Venue Info
Thu 21
7:30 PM
Away Playoff Game
REP • U11B - Wilson 5854
@ Brantford Ice Cats
Brant Sports Complex
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
REP • U18B - Clyne 5884
Hamilton Girls Hawkeye Tournament
Hamilton, ON
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
REP • U13B - Bozicevic 5859
Toronto Leaside Wildcats Annual March Matchup Tournament
Toronto, ON
Game Details
Venue Info
Fri 22
11:00 AM
Home Tournament Game
REP • U13B - Bozicevic 5859
vs Scarborough Sharks
1
Canlan Sports York
Game Details
Venue Info
Fri 22
4:15 PM
Away Tournament Game
REP • U13B - Bozicevic 5859
@ Woodstock Wildcats
2
Canlan Sports York
Game Details
Venue Info
Fri 22
8:15 PM
Home Playoff Game
REP • U22A - Willett 5876
vs North York Storm
Paramount Rink 3
Game Details
Venue Info
Sat 23
11:15 AM
Home Tournament Game
REP • U13B - Bozicevic 5859
vs Toronto Leaside Wildcats
3
Canlan Sports Scarborough
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:00 PM
Home Playoff Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
vs TBA
1
Paramount Rink 4
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:30 PM
Away Playoff Game
REP • U22A - Willett 5876
@ Durham West Lighting
Ajax Community Centre
Game Details
Venue Info
Sun 24
4:00 PM
Away Playoff Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
@ TBA
2
TBD
Game Details
Venue Info
Sun 24
4:30 PM
Home Playoff Game
REP • U18AA - Marnoch 5880
vs Belmont Blazers
Meadowvale 3
Game Details
Venue Info
Mon 25
7:45 PM
Home Playoff Game
REP • U11B - Wilson 5854
vs Brantford Ice Cats
Paramount Rink 3
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
Brampton Easter Classic
Brampton
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
REP • U11B - Wilson 5854
55th Annual Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
REP • U13A - Dalzell 5861
55th Annual Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
REP • U13BB - Ferguson 5858
55th Annual Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
REP • U9B - Khan 5851
55th Annual Brampton Canadettes Easter Tournament
Brampton, ON
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
REP • U18A - Summers 5881
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton, Ontario
Game Details
Thu 28
8:15 PM
Away Tournament Game
REP • U18A - Summers 5881
@ Kitchener Lady Rangers
1
Earnscliffe Recreation Centre
Game Details
Thu 28
9:15 PM
Away Tournament Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
@ Etobicoke Dolphins
1
Cassie Cambell Arena
More Details
Mar 29-Mar 31
Tournament
REP • U22A - Willett 5876
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton, Ontario
Game Details
Venue Info
Fri 29
1:30 PM
Home Tournament Game
REP • U22A - Willett 5876
vs Saugeen Maitland Lightning
Century Gardens Rink 1
Game Details
Fri 29
6:30 PM
Away Tournament Game
REP • U18A - Summers 5881
@ Ottawa Ice
2
CAA Centre
Game Details
Venue Info
Fri 29
9:15 PM
Home Tournament Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
vs Caledon
2
Paramount Fine Foods
Game Details
Venue Info
Fri 29
9:30 PM
Away Tournament Game
REP • U22A - Willett 5876
@ Guelph Gryphons
Century Gardens Rink 1
Game Details
Venue Info
Sat 30
9:30 AM
Away Tournament Game
REP • U18A - Summers 5881
@ Cambridge Roadrunners
3
Century Gardens Recreation Centre
Game Details
Venue Info
Sat 30
2:30 PM
Home Tournament Game
REP • U22A - Willett 5876
vs Cambridge Roadrunners
Century Gardens Rink 1
Game Details
Venue Info
Sat 30
3:00 PM
Away Playoff Game
REP • U18AA - Marnoch 5880
@ Belmont Blazers
TBD
Game Details
Venue Info
Sat 30
3:15 PM
Away Tournament Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
@ New Tecumseth IceCats
3
Meadowvale 1
Game Details
Venue Info
Sat 30
7:45 PM
Away Tournament Game
REP • U15B - Okumura/Serediak 5869
@ TBA
4
TBD